DOLAR %
EURO %
GRAM GOLD %
QUARTER G. %
BITCOIN %
BREAKING NEWS
reklam

Sanlorenzo

Son Güncelleme :

27 Şubat 2024 - 11:27

Sanlorenzo

Sanlorenzo: Özgün Tasarımlarla Denizdeki İmza

Sanlorenzo, kişiye özel motor yatlar üretmekle tanınan ve müşterilerinin tarzına ve ihtiyaçlarına saygı duyan bir markadır. 60 yılı aşkın bir süredir, Sanlorenzo’nun her bir yatı, müşterilerin kişiselleştirilmiş alanlarının bir planına dayalı olarak geliştirilen 5 aşamalı bir özelleştirme sürecinin ürünüdür. Tersanenin merkezi, Liguria, İtalya’da bulunan La Spezia eyaletinde yer almaktadır ve üretim süreci boyunca özgün tasarımların geliştirilmesinde işbirliği yapılan Napoli Üniversitesi “Federico II” Kompozit Malzemeler Mühendisliği Bölümü ile yakın ilişkiler içindedir.

Sanlorenzo, sadece 50 müşteriyi memnun edebilen ve her biri birbirinden farklı yaklaşık 1000 yat inşa eden bir tersanedir. Tersane, her bir yatın özelleştirilmesindeki becerisini geliştirerek klasik ve modayı geride bırakan tasarımlar ve stiller geliştirmiştir. Misyonu, ödün vermeyen yatçıların tercih ettiği bir tersane olmak ve müşterilerine kendi tarzlarını ve yaşam tarzlarını yansıtan tekne deneyimleri sunmaktır.

Sanlorenzo’nun vizyonu, motoryat ve süperyatlar için nihai referans olarak tanınmaktır. Kalite ve güvenlik bilinci sektör için standart belirlerken, müşterilere sadece lüks ve malzeme seçenekleri sunmakla kalmaz, aynı zamanda her detayın mükemmel bir uyum içinde olmasını sağlayacak el yapımı üretimi de sağlar. Sanlorenzo, her bir yatı sahibinin ihtiyaçlarına göre uyarlayarak benzersiz ve özgün tasarımlar sunar. Bu süreçte, kalite sürecinin ayrılmaz bir parçası olan denetimlerle üretim adımlarını titizlikle takip eder.

Sanlorenzo, denizcilik dünyasında imzasını atan özgün tasarımlarıyla müşterilerine unutulmaz deneyimler sunmaya devam etmektedir.

Boats Group